Godzina 10:00, 2.11.2018 odbywają się prace na zewnątrz zakładu. Zgodnie z zapewnieniami prezesa MPGK Katowice, cały proces jest hermetyczny. Na video poniżej, dokładnie widać, że nie jest to prawdą. Video ukazuje w sposób jasny, jak bardzo jest zanieczyszczone powietrze substancjami fetorotwórczymi, aż widać „mgłę”. Cały ten smród w momencie, kręcenia materiału filmowego czuć w dzielnicach w kierunku których wieje wiatr, a dokładnie Milowice (sosnowiec) oraz Czeladź.

Pytania :

  1. Gdzie jest hermetyzacja procesu?
  2. Gdzie są armatki ?
  3. Jak długo mamy być truci tym smrodem ?

Kontakt

Jeżeli chcesz umieścić materiał w postaci pisma, zdjęc, video itp na stronie, przeslij nam go na emial

Nasz e-mail

miastosmrodu.pl@gmail.com

Współpraca

Szukamy osób, które równie jak my są zaangażowane w problem katowickiego smrodu . Tylko wspólne działanie oraz koordynacja tych działań zaprowadzą nas do celu. Pomóż nam promować tą drogę komunikacji i dołącz do nas.

 

Wsparcie

Jeżeli chcesz wesprzeć nasza akcje zapraszamy do kontaktu poprzez email lub formularz kontaktowy. Możesz również wywiesić baner na swoim ogrodzeniu, balkonie, oknie itp.  Prześlij nam wymiary, a my przygotujemy dla Ciebie gotowy plik.

 

Misja

Chcemy być głównym kanałem informacyjnym pomiędzy wszystkimi obywatelami dotkniętymi problemem unoszącego się od lat smrodu z MPGK na ulicy Milowickiej w Katowicach.