Akcja plakatowa ruszyła pełną parą. Dla tych, którzy jeszcze o niej nie słyszeli, przesyłamy raz jeszcze link do artykułu opisującego akcje: AKCJA PLAKATOWA.

Dostajemy od Was pierwsze zdjęcia wywieszonych plakatów, ulotek. Jeżeli widzisz taki plakat, ulotkę i coś jest nie tak to popraw, zadbaj o to by został na swoim miejscu, o to by jak najwięcej ludzi go zobaczyło.

Coraz więcej ludzi wie o naszej wspólnej akcji, jednak ciągle jest nas za mało. Szukamy ludzi aktywnych, którzy chcą wesprzeć naszą wspólna akcje. Ludzi, którzy są w stanie poświecić kilka minut na poinformowanie swoich sąsiadów, kolegów czy bliskich o akcji MIASTOSMRODU.PL .

Przypominamy Wam z czym walczymy. Artykuł opisujący wszystkie zlokalizowane przez nas źródła smrodu z Kompostowni MPGK Katowice, zlokalizowanej na ulicy Milowickiej znajdziesz tutaj : Dlaczego tak śmierdzi. Szczegółowa analiza źródła fetoru z kompostowni w Katowicach.

Dodatkowo przypominamy o przesłanym przez anonimowego autora materiału filmowego, który ukazuję ogrom problem z lotu ptaka : Nagranie z drona ukazuje ogrom zalegających materiałów odorotwórczych na kompostowni w Katowicach.

Kilka zdjęć z akcji plakatowej znajduje się poniżej (czekamy również na Twoje, prześlij nam przez FB lub email):

A Ty pomożesz?? Czy będziesz czekał(a), aż ktoś inny za Ciebie to zrobi ? To dla Ciebie i dla mnie, przyjaciela, przyjaciółki, dziadka, mamy, wujka, sąsiada, dla tysiąca ludzi starszych i młodszych, więc nie daj się prosić, tylko pomóż w naszej wspólnej akcji. W masie siła, jednostki nic nie zmienią, a chyba Wszyscy chcemy to zmienić prawda ?