Aktualności

Znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje na temat katowickiego smrodu, które zostały przesłane przez użytkowników serwisu jak i również pozyskane przez nas.

 

Jeżeli masz coś ważnego (pismo, email, nagranie, zdjęcie itp), podziel się tą informacją z nami, my ją opublikujemy w serwisie miastosmrodu.pl, dzięki czemu każdy będzie mogł zapoznać się z tą informacją. Pamietaj, że serrwis miastosmrodu.pl żyje dzięki Wam !

Pismo od wiceprezydenta Katowic – MPGK nie śmierdzi

Moi drodzy,Właśnie otrzymaliśmy pismo wysłane do jednego z obywateli przez Pana wiceprezydenta Katowic Mariusza Skibę, zachęcamy do lektury...Cały tekst dostępny poniżej : W nawiązaniu do Pana maili z dnia 12 grudnia 2018r. oraz 27 grudnia 2018r. w sprawie...

czytaj dalej

Pierwsze pisma udostępnione – A Ty kiedy prześlesz swoje ?

Moi Drodzy, Dziś publikujemy pierwsze pisma, które do nas trafiły, za co dziękujemy. Wiemy, że wielu z Was, również interweniowało w sprawie Katowickiego Smrodu, prawda ? Pokażmy, że problem jest znany od lat. Pokażmy, że mamy tego dość. Pokażmy, że nasze problemy są...

czytaj dalej

Tak wygląda hermetyzacja na kompostowni w Katowicach

Tak właśnie wygląda hermetyzacją kompostowni w Katowicach na Milowickiej. Jak widać na materiale VIDEO, na dworze leżą stosy śmieci oraz kompostu. Zależnie w którą stronę wieje, tam czuć cały ten smród. Temat z dnia na dzień wygląda coraz gorzej. Śmieci...

czytaj dalej

Kontakt

Jeżeli chcesz umieścić materiał w postaci pisma, zdjęc, video itp na stronie, przeslij nam go na emial

Nasz e-mail

miastosmrodu.pl@gmail.com

Współpraca

Szukamy osób, które równie jak my są zaangażowane w problem katowickiego smrodu . Tylko wspólne działanie oraz koordynacja tych działań zaprowadzą nas do celu. Pomóż nam promować tą drogę komunikacji i dołącz do nas.

 

Wsparcie

Jeżeli chcesz wesprzeć nasza akcje zapraszamy do kontaktu poprzez email lub formularz kontaktowy. Możesz również wywiesić baner na swoim ogrodzeniu, balkonie, oknie itp.  Prześlij nam wymiary, a my przygotujemy dla Ciebie gotowy plik.

 

Misja

Chcemy być głównym kanałem informacyjnym pomiędzy wszystkimi obywatelami dotkniętymi problemem unoszącego się od lat smrodu z MPGK na ulicy Milowickiej w Katowicach.