Moi Drodzy,

Potrzebujemy Waszego wsparcia, pomożecie ? Zaprojektowany został plakat informacyjny. Czy jesteś w stanie go wydrukować i powiesić na swojej klatce, furtce w swoim sklepie ? Nie masz jak wydrukować ? Możemy Ci dostarczyć gotowe plakaty w formacie A3, chcesz ?

Musimy poinformować jak największą liczbę osób. Nie każdy jeszcze o naszej akcji wie. Nie każdy ma facebooka, nie każdy wie o naszej stronie. Podzielmy się tą informacją ze swoją rodziną, sąsiadami, przyjaciółmi, ludźmi z okolicy.

Czy jesteś w stanie w ten sposób wesprzeć naszą wspólna akcje ? Czy chcesz dorzucić coś od siebie dla wspólnego dobra ? Jeżeli tak, wydrukuj plakat, który dostępny jest w 2 formatach :

Wydrukuj go i powieś w widocznym miejscu. Możesz to zrobić ? Możemy na to liczyć ?

Razem damy radę, w pojedynkę będzie cieżko, więc wybór jest prosty, prawda ? 

Raz jeszcze apelujemy do Was o możliwie jak największe nagłośnienie tej sprawy, bo problem ten musi zniknąć z naszego życia raz na zawsze, tak wiec co zrobisz ? Będziesz siedzieć cicho czy zadziałasz ?

Kontakt

Jeżeli chcesz umieścić materiał w postaci pisma, zdjęc, video itp na stronie, przeslij nam go na emial

Nasz e-mail

miastosmrodu.pl@gmail.com

Współpraca

Szukamy osób, które równie jak my są zaangażowane w problem katowickiego smrodu . Tylko wspólne działanie oraz koordynacja tych działań zaprowadzą nas do celu. Pomóż nam promować tą drogę komunikacji i dołącz do nas.

 

Wsparcie

Jeżeli chcesz wesprzeć nasza akcje zapraszamy do kontaktu poprzez email lub formularz kontaktowy. Możesz również wywiesić baner na swoim ogrodzeniu, balkonie, oknie itp.  Prześlij nam wymiary, a my przygotujemy dla Ciebie gotowy plik.

 

Misja

Chcemy być głównym kanałem informacyjnym pomiędzy wszystkimi obywatelami dotkniętymi problemem unoszącego się od lat smrodu z MPGK na ulicy Milowickiej w Katowicach.