Dziś chcemy się z Wami podzielić zgłoszeniem, które otrzymaliśmy w dniu wczorajszym. Plakaty, które zostały rozwieszone w Katowicach w dzielnicy Dąbrówka Mała, w krótkim czasie zostają zrywane przez nieznanego sprawcę. O akcji plakatowej pisaliśmy tutaj : LINK

Plakaty miały posłużyć informacji społecznej, tak by wiadomość o naszej wspólnej inicjatywie dotarła do jak największej liczby osób. Jednak jak widać na zdjęciach poniżej, są też zwolennicy smrodu, którzy jak mniemam akceptują obecny stan rzeczy lub nie chcą pozwolić na nagłośnienie sprawy, gdyż temat jest dość niewygodny…

Mówiąc szczerzę, nie rozumiemy tego postępowania, tym bardziej, że w dzielnicy Dąbrówka Mała zostają niszczone plakaty, które wiszą na ogrodzeniach posesji prywatnych.

Ktoś ma bardzo dużo wolnego czasu, że z taką precyzją chodzi, szuka, a następnie zrywa plakaty informacyjne. Oczywiście nasuwa się pytanie, kto za tym stoi i dlaczego to robi ?

A Ty akceptujesz taki stan rzeczy ? Nasza misja jest jasna i przejrzysta. Poprzez szereg akcji, które realizujemy oraz planujemy w najbliższym czasie, chcemy doprowadzić do zakończenia naszego wspólnego problemu jakim jest smród z Katowickiej Kompostowni MPGK na ulicy Milowickiej.

W grupie siła, dlatego zachęcamy Was Wszystkich o nagłaśnianie sprawy, bo przecież nie możemy tego tak zostawić. Temat trwa od lat i zamiast zmniejszać swój wpływ na nasze zdrowie, odczuwalny smród, jest coraz bardziej intensywny i drążnicy. Smród wyczuwalny jest w coraz bardziej oddalonych od kompostowni lokalizacjach… Dzień po dniu ludzie są truci smrodem rozkładającego się kompostu. Mowa tu o Tobie, o mnie, twoich bliskich, sąsiadach czy Pani ze sklepu, wiec raz jeszcze zapytam

Czy akceptujesz ten stan rzeczy ?

Czekamy na Wasze komentarze.