Moi Drodzy,

Po wczorajszej publikacji analizy pod tytułem ?Dlaczego tak śmierdzi. Szczegółowa analiza źródła fetoru z kompostowni w Katowicach?, dostaliśmy od anonimowego użytkownika nagranie z drona, które dodatkowo uwypukla opisany przez nas problem.

Na nagraniu widać ogrom problemu w postaci zalegającego na zewnątrz materiału różnej maści. Widać również trzy armatki, które zostały zakupione aby neutralizować problem smrodu, jednak jak widać na video armatki te nie są załączone. Tak jak wspominaliśmy wcześniej, armatki takie powinny był włączone 24/7, a tak niestety nie jest. I tu pojawiają się trzy zasadnicze pytania:

  1. Kiedy tak naprawdę omawiane armatki są załączone ?
  2. Czy 3 armatki są w stanie cokolwiek zdziałać ?
  3. Czy był sens wydawać pieniądze na te armatki ?

Dziękujemy za przesłany materiał oraz liczymy na więcej.

Kontakt

Jeżeli chcesz umieścić materiał w postaci pisma, zdjęc, video itp na stronie, przeslij nam go na emial

Nasz e-mail

miastosmrodu.pl@gmail.com

Współpraca

Szukamy osób, które równie jak my są zaangażowane w problem katowickiego smrodu . Tylko wspólne działanie oraz koordynacja tych działań zaprowadzą nas do celu. Pomóż nam promować tą drogę komunikacji i dołącz do nas.

 

Wsparcie

Jeżeli chcesz wesprzeć nasza akcje zapraszamy do kontaktu poprzez email lub formularz kontaktowy. Możesz również wywiesić baner na swoim ogrodzeniu, balkonie, oknie itp.  Prześlij nam wymiary, a my przygotujemy dla Ciebie gotowy plik.

 

Misja

Chcemy być głównym kanałem informacyjnym pomiędzy wszystkimi obywatelami dotkniętymi problemem unoszącego się od lat smrodu z MPGK na ulicy Milowickiej w Katowicach.