Do dnia dzisiejszego nic się nie wydarzyło. Cały czas można zgłaszać problem na straż miejską, ale to nic nie wnosi. Podczas spotkania 19.09.2018, stwierdzono, iż zgłoszenia zostały porównane z wiatrem, który w tym czasie (momencie zgłoszenia) występował (mowa o kierunku). Kilka zgłoszeń nie zgadzało się z kierunkiem wiatru, dlatego też cała akcje zbagatelizowano.

Pytanie czy to było jakiekolwiek badanie, które może w miarodajny sposób wnieść coś do sprawy ?

Zapraszamy urzędników do przeprowadzenia badania zgodnie z zaznaczonym obszarem oraz kierunkiem wiatru na żywo, proszę jechać w tedy w narażone dzielnice i sprawdzić czy to ten smród z Waszej kompostowni.

Katowice, miasto, które świadomie truje ludzi.