Do dnia dzisiejszego nic się nie wydarzyło. Cały czas można zgłaszać problem na straż miejską, ale to nic nie wnosi. Podczas spotkania 19.09.2018, stwierdzono, iż zgłoszenia zostały porównane z wiatrem, który w tym czasie (momencie zgłoszenia) występował (mowa o kierunku). Kilka zgłoszeń nie zgadzało się z kierunkiem wiatru, dlatego też cała akcje zbagatelizowano.

Pytanie czy to było jakiekolwiek badanie, które może w miarodajny sposób wnieść coś do sprawy ?

Zapraszamy urzędników do przeprowadzenia badania zgodnie z zaznaczonym obszarem oraz kierunkiem wiatru na żywo, proszę jechać w tedy w narażone dzielnice i sprawdzić czy to ten smród z Waszej kompostowni.

 

Katowice, miasto, które świadomie truje ludzi.

Kontakt

Jeżeli chcesz umieścić materiał w postaci pisma, zdjęc, video itp na stronie, przeslij nam go na emial

Nasz e-mail

miastosmrodu.pl@gmail.com

Współpraca

Szukamy osób, które równie jak my są zaangażowane w problem katowickiego smrodu . Tylko wspólne działanie oraz koordynacja tych działań zaprowadzą nas do celu. Pomóż nam promować tą drogę komunikacji i dołącz do nas.

 

Wsparcie

Jeżeli chcesz wesprzeć nasza akcje zapraszamy do kontaktu poprzez email lub formularz kontaktowy. Możesz również wywiesić baner na swoim ogrodzeniu, balkonie, oknie itp.  Prześlij nam wymiary, a my przygotujemy dla Ciebie gotowy plik.

 

Misja

Chcemy być głównym kanałem informacyjnym pomiędzy wszystkimi obywatelami dotkniętymi problemem unoszącego się od lat smrodu z MPGK na ulicy Milowickiej w Katowicach.