Dziś 5.11.2018 podczas kręcenia materiału VIDEO o godzinie 17:20, gdzie widać bardzo intensywne prace na kompostowni w Katowicach, nagle bez żadnego ostrzeżenia, spycharka, która wykonywała prace, zaczęła jechać w moją stronę. Bezsprzecznie widać, że robi to świadomie i z pełną premedytacją.

Dodatkowo załączyła kolejne światła, prawdopodobnie celem oślepienia mnie. W ostatnim momencie, po wyłączeniu kamery udało mi się uciec do przodu zawrócić i odjechać.

Dlaczego tyle agresji ? Czy osobą siedząca za kierownicą spycharki zrobiła to z własnej inicjatywy, czy dostała jakieś polecenie ?

Pytania :

  1. Dlaczego po raz kolejny widzimy prace na kompostowni, gdzie zgodnie z zapewnieniami, żadnych prac już nie powinno być?
  2. Dlaczego prace odbywają się po ciemku ?
  3. Dlaczego sytuacja zastraszenia miała miejsce ? o co chodzi ?
  4. Dlaczego, praktycznie każdego dnia widzimy nieprawidłowości w działaniu kompostowni ?
  5. Jak długo jeszcze mamy wąchać katowicki smród ?
  6. Gdzie były armatki podczas prac, które widzimy na video ?
  7. Dlaczego urzędnicy mydlą nam oczy już tyle lat ?

 

Kontakt

Jeżeli chcesz umieścić materiał w postaci pisma, zdjęc, video itp na stronie, przeslij nam go na emial

Nasz e-mail

miastosmrodu.pl@gmail.com

Współpraca

Szukamy osób, które równie jak my są zaangażowane w problem katowickiego smrodu . Tylko wspólne działanie oraz koordynacja tych działań zaprowadzą nas do celu. Pomóż nam promować tą drogę komunikacji i dołącz do nas.

 

Wsparcie

Jeżeli chcesz wesprzeć nasza akcje zapraszamy do kontaktu poprzez email lub formularz kontaktowy. Możesz również wywiesić baner na swoim ogrodzeniu, balkonie, oknie itp.  Prześlij nam wymiary, a my przygotujemy dla Ciebie gotowy plik.

 

Misja

Chcemy być głównym kanałem informacyjnym pomiędzy wszystkimi obywatelami dotkniętymi problemem unoszącego się od lat smrodu z MPGK na ulicy Milowickiej w Katowicach.