Moi Drodzy,

Dziś, tzn 20.11.2018 o godzinie 8:00 udało nam się „nagrać smród”. Widać wszystko jak na tacy, dlaczego tak śmierdzi i co nas truje dzień po dniu.

Możemy powiedzieć, że mamy 100% trafień. Co przez to rozumie ? Za każdym razem podczas „odwiedzin” zakładu kompostowni na ulicy Milowickiej w Katowicach, jesteśmy w stanie zarejestrować niezgodności, które wpływają na nasz komfort życia.

Jestem przekonany, że nie jeden Urzędnik Miasta Katowice, który był, jest lub będzie związany z tym tematem, ugiął by kolana od intensywności smrodu, który był wyczuwalny w momencie kręcenia materiału video.

Pytania:

  1. Czy tego typu problemy, niedopatrzenia , po prostu niezgodności zostaną w końcu permanentnie wyeliminowane ?
  2. Jak długo mamy to znosić ?
  3. Czy tak naprawdę ma wyglądać życie w nowoczesnym kraju w samym sercu Europy ?

Czekamy na Wasze komentarze oraz dzielenie się tym materiałem ze znajomymi.

Kontakt

Jeżeli chcesz umieścić materiał w postaci pisma, zdjęc, video itp na stronie, przeslij nam go na emial

Nasz e-mail

miastosmrodu.pl@gmail.com

Współpraca

Szukamy osób, które równie jak my są zaangażowane w problem katowickiego smrodu . Tylko wspólne działanie oraz koordynacja tych działań zaprowadzą nas do celu. Pomóż nam promować tą drogę komunikacji i dołącz do nas.

 

Wsparcie

Jeżeli chcesz wesprzeć nasza akcje zapraszamy do kontaktu poprzez email lub formularz kontaktowy. Możesz również wywiesić baner na swoim ogrodzeniu, balkonie, oknie itp.  Prześlij nam wymiary, a my przygotujemy dla Ciebie gotowy plik.

 

Misja

Chcemy być głównym kanałem informacyjnym pomiędzy wszystkimi obywatelami dotkniętymi problemem unoszącego się od lat smrodu z MPGK na ulicy Milowickiej w Katowicach.