Dziś, tzn 20.11.2018 o godzinie 8:00 udało nam się „nagrać smród”. Widać wszystko jak na tacy, dlaczego tak śmierdzi i co nas truje dzień po dniu.

Możemy powiedzieć, że mamy 100% trafień. Co przez to rozumie ? Za każdym razem podczas „odwiedzin” zakładu kompostowni na ulicy Milowickiej w Katowicach, jesteśmy w stanie zarejestrować niezgodności, które wpływają na nasz komfort życia.

Jestem przekonany, że nie jeden Urzędnik Miasta Katowice, który był, jest lub będzie związany z tym tematem, ugiął by kolana od intensywności smrodu, który był wyczuwalny w momencie kręcenia materiału video.

1. Czy tego typu problemy, niedopatrzenia , po prostu niezgodności zostaną w końcu permanentnie wyeliminowane ?
  2. Jak długo mamy to znosić ?
  3. Czy tak naprawdę ma wyglądać życie w nowoczesnym kraju w samym sercu Europy ?

Czekamy na Wasze komentarze oraz dzielenie się tym materiałem ze znajomymi.