Tak właśnie wygląda hermetyzacją kompostowni w Katowicach na Milowickiej. Jak widać na materiale VIDEO, na dworze leżą stosy śmieci oraz kompostu. Zależnie w którą stronę wieje, tam czuć cały ten smród.

Temat z dnia na dzień wygląda coraz gorzej. Śmieci jak również kompostu w zakładzie tylko przybywa. Problem narasta.

Jeżeli władze miasta nic z tym nie zrobią będziemy mieć istny „smrodogedon”.

Pytania :

1. Gdzie jest hermetyzacja ?
  2. Gdzie są armatki ?
  3. Co dalej z hałdą kompostu ?
  4. Co dalej ze stosami śmieci ?